ТОЧКА ПОЧЕТНА    СУПЕРМЕН    КАРМИН    
 
ЗДРАВЈЕ И СПОРТМАШКА МОДАСЕКС И ЖЕНИБИЗНИС И ПАРИАВТОМОБИЛИСТИЛГЕЏЕТИSUPERGIRL
Ракометарките на „Вардар“, елегантни и сензуални на новиот календар на „Пелистерка“
Со денешната промоција на шестиот по ред календар, „Пелистерка“ ја почнува својата нова кампања под мотото: Во совршена форма.

Прочитај повеќе >>

 

ЗГОДНИ МАКЕДОНКИ
Запознајте ја Вера Хаган, штипјанката која што е достојна и за моделите на Victoria’s Secret
Вера Хаган можеби сè уште не е еден од ангелите на Викторија, но затоа пак е една од ретките македонки која што воопшто не се срами да ги покаже своите атр...
23.10.2015, 22:32

ЖЕШКИ ДЕВОЈКИ
Милионерки: Ова се најплатените порно-актерки на сите времиња
Џена Џејмисон, Лиса Ен и многу други актерки во филмови за возрасни можат да се пофалат со навистина висока заработувачка.
12.03.2015, 22:44

ОПАСНО ЗГОДНИ ЖЕНИ
Руска барбика: Таа има ангелско лице, но тело како вистински ѕвер!
Јулија Винс е 18-годишна Русинка која е исклучително популарна на YouTube мрежата но и во фитнес круговите поради тоа што има исклучително нежно лице, кое уште ...
18.02.2015, 15:25

ПРОВОКАТИВНИ СУПЕР ДЕВОЈКИ
Тие се познати по своите спортски победи, но и по своите облини!
Во спортот секогаш се најважни добрите резултати, но кога се работи за женскиот спорт, изгледот на спортистките секогаш успева да ги добие своите пет минути вни...
13.02.2015, 21:35

АНА ЗА СУПЕРМЕН
Ана Трајковска: Долгоногата тетовчанка која ги остава мажите без здив!
Супермен од денес е побогат за уште една прекрасна девојка од Македонија, која освен со својата убавина ќе ве воодушеви и со одговорите на нашите прашања. Ана Т...
12.02.2015, 16:15

SUPERGIRL
Дали е ова најсексапилната политичарка во светот?
Лиза Мери Сомерстад има 23 години и таа навистина одлично се снаоѓа на говорницата, но и пред фотоапаратите, а доказ за тоа се и нејзините уметнички фотографии ...
11.11.2014, 22:15

SUPERGIRL
Деспина Царева во најжешкото издание досега
Една од најзгодните девојки во Македонија, Деспина Царева, позираше пред објективот на ВоШтип.Мк.
08.07.2014, 09:50

SUPERGIRL
Запознајте ја згодната министерка за култура на Доњецката Република
И ако мислевте дека станува збор за нов и успешен фото модел, тогаш дефинитивно сте во заблуда!
21.05.2014, 23:15

SUPERGIRL
Убавицата која неуморно спасува животи!
Запознајте ја првата жена-официр во Србија, Невена Јовановиќ, силна жена која е секојдневно на терен и неуморно им помага на сите загрозени лица.
19.05.2014, 23:15

SUPERGIRL
Македонката која е дел од високата мода во Париз
Елена Трајановска која има само 18 години е веќе препознатливо име во светската модна индустрија.
30.04.2014, 18:01

SUPERGIRL
Македонката која ќе глуми во "Брзи и бесни 7"
Теодора Коловска е 27-годишна девојка од Скопје која од пред извесно време живее и работи во Дубаи.
17.04.2014, 17:02

СУПЕР ДЕВОЈКА
Од албумот на Supergirl Сандра
Успешна, млада и прекрасна девојка која полека но сигурно го освојува светот.
07.03.2014, 12:03

СУПЕР ДЕВОЈКА
Нови фотографии од убавицата Дарија
Пред извесно време ви ги освоивме симпатиите претставувајќи ви ја убавицата Дарија Џелатовиќ.
17.02.2014, 14:04

ГЕОРГИНА ЗА СУПЕРМЕН
Георгина Милановиќ: Македонката од фотографиите на Shutterstock
Георгина Милановиќ од Скопје е 22 годишна убавица чии фотографии ги купуваат сајтови од целиот свет.
05.02.2014, 12:02

SUPERGIRL
Нови фотографии од згодната убавица Моника Зарапчиева
Убавицата Моника Зарапчиева е дел од Supergirls на Супермен.
30.01.2014, 12:00

АНЏЕЛА ЗА СУПЕРМЕН
Запознајте ја Supergirl Анџела Баранац
Супермен ви ја претставува младата убавица Анџела Баранац од Белград.
23.01.2014, 14:03

ДУЊА ЗА СУПЕРМЕН
Дуња Милатовиќ: Совршениот маж е висок, внимателен и искрен!
Ви ја претставуваме убавицата Дуња Милатовиќ од Белград која има 18 години, ученичка е во гимназија и е дел од модната агенција „Кристал Модел“.
09.01.2014, 12:00

МАРТИНА ЗА СУПЕРМЕН
Мартина Ристеска: Сакам да провоцирам, го правам тоа што го сакам!
Ако ја прашате „Која е Мартина“, ќе ви каже:„Мартина е диско кралица“. Но Мартина е многу повеќе од тоа.
28.12.2013, 22:05

СВЕТЛАНА ЗА СУПЕРМЕН
Запознајте ја Доузен Крос од Србија: Светлана Живојиновиќ
Супермен ви ја претставува 18-годишната Светлана Живојиновиќ од Белград, ученичка во гимназија и модел во агенцијата „Crystal Model“.
24.12.2013, 12:11


1234
НАЈЧИТАНИ 24чaса | 7дена | 30дена

Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
Српската старлета Сораја Вучелиќ често ја обвинуваат дека повеќе престојува кај својот пластичен хир...
ВРЕМЕПЛОВ
Како се менувал Range Rover во текот на изминатиот половина век?
МАШКА МОДА
Стилски промашувања: Овие 10 машки модни трендови жените апсолутно не ги поднесуваат!
НЕСЕКОЈДНЕВНА АВАНТУРА
Прашање на денот: Колку долго може да се вози еден Mercedes без моторно масло?
САМО ОД КИНА
Кинески изум: Перење на автомобилот во перална без четки!
ВИДЕО 24чaса | 7дена | 30дена

Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
Српската старлета Сораја Вучелиќ често ја обвинуваат дека повеќе престојува кај својот пластичен хир...
ВРЕМЕПЛОВ
Како се менувал Range Rover во текот на изминатиот половина век?
ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ
Кои се најмоќните телефони за 2016-та година според AnTuTu? Подгответе се за изненадување!
ФОТО 24чaса | 7дена | 30дена

Погледнете како изгледа задникот на српската старлета – без фотошоп
Српската старлета Сораја Вучелиќ често ја обвинуваат дека повеќе престојува кај својот пластичен хир...
ПРОВОКАТИВНО
Пред крајот на денот: Ова е само мал дел од најдобрите Instagram гради на едно место...
НАУТИКА
Кога Lexus ќе реши да го освои светот на наутиката...
ФЕЈСБУК 'LIKE BOX'
 
ОДЛИЧЕН ТРИК
Тој го ставил ова под влошката на своите чевли, и сега два милиона луѓе имаат топли стапала!
ПРОВОКАТИВНО
Вероника е вистинска латино секс бомба: Пред да ги видите нејзините фотографии, длабоко вдишете!
ОЛДТАЈМЕРИ
Руиниран и заборавен Aston Martin DB4 од 430.000 евра
ПАМЕТНИ ТЕЛЕФОНИ
Nokia 8 ги “удира” најсилните конкуренти на 26-ти февруари!