Секс-бомба од Куба: Јеси Наја ќе ви го помати умот

Јеси Наја е фотомодел од Куба кој честопати позира во предизвикувачки костими за капење. Оваа секс-бомба со своите женствени облини никого не остава рамнодушен, а на Инстаграм има повеќе од 270 илјади следбеници. Јеси е висока 167 см, а нејзината појава ќе го помати умот на секој маж. Убавата Наја моментално живее во Мајами, Флорида.