National Geographic Travel ги одбра најдобрите есенски патувања за оваа 2017 година

Точка

16/09/2017

18:15

3.889

Големина на фонт

а а а

Како секоја година така и оваа National Geographic составиле листа од најдобрите есенски патувања за оваа година.

Каналот National Geographic Travel објави кратко слајдшоу на својата веб страна за најдобрите есенски патувања во 2017 година. Овој канал им овозможува на своите гледачи да се запознаат со многу различни места низ светот, култура, традиција, храна, градби, стари и модерни делови од градовите, тропски плажи. Погледнете го краткото слајдшоу во кое овој канал ги одбра најдобрите есенски дестинации за 2017.
Спонзорирани линкови

Маркетинг