Новата хит чанта за сезонава

Fashionel.mk

13/02/2018

09:32

1.236

Големина на фонт

а а а

Модните трендсетерки за време на модните недели во скандинавските земји, ја најавија новата хит чанта за актуелната сезона, што често можеше да се види комбинирана во нивните аутфити.

Се работи за модел од брендот Boyy, насловен Deon, со глатка текстура во различни бои и големини.


Достапна е во кружни и квадратни форми, со можност да се носи околу струк или пак со кратка рачка. 


Идеално се комбинираат со џинс, со широката палета на актуелни пастелни бои, но и со микс на различни принтови и текстури.
Спонзорирани линкови

Маркетинг