Интернет ѕвездата Хана се појави во град со својата пријателка, но нејзиното појавување заврши неславно

Точка

13/02/2018

22:16

3.865

Големина на фонт

а а а

Младите актерки одлучиле да излезат во град, па чекор по чекор нивното појавување стана жива катастрофа во јавноста. Зад оваа приказна стојат Интернет ѕвездите Леле Понс и Хана Стокинг. Девојката од десната страна да знаела што ќе се случи, веројатно би ја држела својата пријателка малку поцврсто.


Хана Стокинг и Леле Понс се појавија со една интересна модна комбинација со која можеле да бидат мета на модните критичари, но во еден момент бринетата изгубила рамнтожа. Овој чекор беше најава за нејзиниот пад, кој за среќа заврши добро.  


Исто така, постојат некои шанси овој пад да бил претходно осмислен, со оглед на нивната работа, но фотографијата која следува ги зголемува шансите дека Хана навистина случајно паднала.


Погледнете го падот! Имајќи во предвид дека Хана и Леле имаат огромен број на фанови на Инстаграм, Хана (10,9 милиони следбеници) и Леле (22,2 милиони следбеници), овие фотографии брзо одекнале во јавноста.


И покрај сè тие две брзо ја вратиле насмевката на лицето, знаејќи дека ги чека добра забава.
Спонзорирани линкови

Маркетинг