Секси водителката го покажала својот задник во танга, за еден час снимката била прегледана над еден милион пати

Точка

09/03/2018

14:33

7.933

Големина на фонт

а а а

Атрактивната водителка на временска прогноза, Марија Сол Перез, на која не ѝ одолеа ниту Роналдо, на својот Инстаграм профил објавила видео кое за помалку од еден час добило над еден милион прегледи.

Тоа не е ни чудно со оглед на тоа што оваа секси Аргентинка носи минијатурна долна облека - нешто на кое нејзините 2,6 милиони следбеници не замериле. 

Во видеото, Сол која неодамна го осигурала својот задник на милионски износ, парадира пред камерата во танга и ги покажува своите заносни облини.

“Кога имаш работа по дома, но не можеш да престанеш да се глупираш”, напишала таа под видеото.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk