Хејли Болдвин за состанок со Џастин облекла пижами

Точка

11/10/2018

13:13

3.056

Големина на фонт

а а а

За состанок со својот иден сопруг, Џастин Бибер, Хејли Болдвин одлучила да облече пижами.

Манекенката последните неколку дена ги поминала работно во Токио, а своето патување детално го забележала на Инстаграм.

View this post on Instagram

TOKYO🇯🇵 I adore this city

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

View this post on Instagram

can I build one of these rooms in my house please?

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

После 12 часа лет, Хејли веднаш се упатила на состанок со својот иден сопруг и тоа во пругасто зелено-црни пижами, бидејќи очигледно била преуморна за да облече било што друго.


Нормално, сепак тука се работи за моден израз, бидејќи Хејли и овој аутфит го надополнила со модни детали, точно како и секој претходен.


Од накит, Хејли носела златно ланче и мали златни обетки, а ташната и патиките ѝ биле во црна боја, како пругите од пижамите.

Дали и виде после толку долг лет, само за да го видите вашиот сакан би излегле во ваква модна комбинација?
Спонзорирани линкови

Маркетинг