Фудбалерот засрамен од својата ќерка: Се појавило приватно видео од Моникиња

Легендарниот бразилски фудбалер Ромарио, денес е политички активен во својата држава. Покрај проблемите со кои се занимава на работното место, сега има уште еден нов - видеото на неговата ќерка Моникиња. Таа без да сака, го посрами својот татко. Телефонот на 26-годишната девојка бил украден, а во јавноста се појавил провокативен видео-запис. Таа во видеото позира заводливо и е целосно гола на базен, а на другата снимка е во долна облека.