Пет супер одбрани кои не смеете да ги пропуштите: Која интервенција е најдобра?

Од денеска започнува новата рунда во германската Бундеслига, меѓутоа пред да започнат првите возбудувања со мечот меѓу Борусија Дортмунд и Ајнтрахт Франкфурт погледнете ги петте најдобри одбрани во најсилниот германски шампионат за месец октомври.