Прекрасен спој на убавина и моќ: Mercedes-Benz GLC Coupe

Мерцедес ја претстави новата генерација на купе моделот на популарниот SUV модел GLC - новиот џип од Штутгарт е прекрасен спој на убавина, луксуз и моќ. Уживајте.