Фотографии кои говорат повеќе од зборови: Голема тага и неверување кај Каталонците, неопислива среќа на Редсите

Ливерпул и Барселона им приредија на љубителите на фудбалот возбудлив спектакл во реваншот од полуфиналето од Лигата на шампионите. А како што е вообичаено во фудбалскиот свет, едни беа тажни, а други безгранично среќни – погледнете дел од вчерашната атмосфера.