Вилата во која ги поминале најубавите денови од љубовта: „Ѕирнете“ во луксузниот имот во кој некогаш живееја Бред Пит и Џенифер Анистон

Иако Џенифер и Бред одамна ставија точка на нивниот љубовен однос, се појави информација дека токму сега на продажба е нивната скапа вила во која што парот некогаш живеел и го поминувал своето време заедно. Имено, луксузната вила се продава по цена од 56 милиони долари.