Бизарна снимка од Миа Калифа: "Некои од Вас се ужасни"

Супермен

10/10/2018

10:28

6.564

Големина на фонт

а а а

Поранешната порно глумица Миа Калифа не ги заборава своите фанови на Инстаграм така што речиси секој ден ги почестува со нова фотографија.

Синоќа снимила видео за да прослави 11 милиони следбеници на Инстаграм. 

"11 милиони пријатели! Ви благодарам на сите! Го сакам секој од Вас и тоа е комплетна лага, бидејќи некои од вас се најлошите примери на човечкиот вид во свемирот. Но, еве снимка која комплетно ја опишува мојата моментална состојба, а снимена е кога бев во Копенхаген со мојата љубов!", напиша Миа под снимката на која пее и танцува во бањарка.

Секако, од бањарката речиси ѝ испаднаа градите, а тоа е единственото нешто кое фановите го погледнале.

"Се надевав дека бањарката ќе ѝ падне", "Врати им се на снимките кои добро ти одат", "На сите им недостасува твојата професија", беа дел од коментарите на обожавателите кои ова видео сепак не ги воодушеви премногу.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk