Пет секс пози кои момците ги обожуваат

Супермен

10/10/2018

15:27

4.494

Големина на фонт

а а а

Ако имате желба малку да го освежите сексуалниот живот со нови пози и да ја разбудите страста во кревет, ви предлагаме да ги пробате овие пози за кои момците велат дека се одлични, но ниту девојките не се жалат.

1. Заплеткана


Во оваа поза девојката лежи на грбот, а момчето е врз неа, но, свртен е такашто девојката гледа во неговиот задник, а тој во нејзините стапала. Нејзините нозе се околу него, а неговите околу неа. Вреди да се проба, велат во магазинот „Men’s Health“.

2. Фузија


Во оваа поза, жената, наводно брзо доживува оргазам. Тој седи на кревет, се придржува со рацете за нејзиниот грб, а нозете му се исправени. Таа седи врз него, а нозете му ги става на рамена. Остатокот го знаете.

3. Малку поинаку


Во оваа поза всушност се работи за орален секс, во кој таа го задоволува него. Девојката лежи на кревет, со перницата под глава, а момчето е со гениталиите во висина на нејзиното лице и со рацете се придржува за ѕидот.

4. Втор дел заплеткана


Двајцата лежат свртени еден кон друг. Таа го обвиткува со рацете и нозете, со тоа што нозете ѝ се во висина на неговиот струк.


5. Водопад


Момчето лежи до половина на креветот, а горниот дел од телото всушност му виси од креветот (главата и рацете му се на под). Девојката седи на него, такашто стапалата ѝ се од неговата лева и десна страна, колената и се споени, а грбот исправен.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk