Порно глумицата Миа Калифа се појави во Лондон и најави "филм" за англиската лига: "Првиот ден од снимањето беше одличен"

Супермен

11/01/2019

12:39

2.802

Големина на фонт

а а а

Миа Калифа, 25 годишната Американка со либанско потекло ги заинтригира фановите на Вест Хем, но генерално Премиер лигата после последната објава на Инстаграм.

"Првиот ден на снимањето во Лондон беше голем успех. Не можам да дочекам да Ви откријам што правам", напиша порно глумицата и ја означи Премиер лигата. 

View this post on Instagram

⚒⚒⚒ @uref.official

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

"Од мали нозе навивам за Вест Хем, откако го гледав филмот Хулигани", откри Миа. "Само што допатував во Англија, веднаш дојдов на стадион. Сакам повторно да присуствувам на натпревар и да ја почувствувам таа атмосфера", напиша Калифа.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk