Рајан Рејнолдс воодушевен од Хрватска: "Го сакам ова место"

Супермен

15/04/2019

09:41

1.476

Големина на фонт

а а а

Рајан Рејнолдс е воодушевен со Хрватска толку многу што не му пречат ниту ударите кои ги добива.

"Ако некаде постојано ве удираат во лице, ви ја препорачувам Хрватска. Го сакам ова место", напиша под фотографијата на која има крв и рани на лицето. 


Секако, познатиот глумец не е вистински повреден, туку станува збор за лажни повреди настанати на сетот за филмот "The Hitman's Wife's Bodyguard" кој се снима во Ровињ.

Рајан научил дека Хрватска е полна со живот и признал дека не е искусен едриличар.


За време на паузите од снимање се дружел со колешката Селма Хаек која позирала со џин и руса перика.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk