Ова се најдобро облечените мажи за 2019 година (досега)

Супермен

13/05/2019

13:20

1.851

Големина на фонт

а а а

Задолжително заследете ги нивните Инстаграм профили бидејќи овие мажи можат да ве научат многу за добриот стил.

Мажите во 2019 година дефитивно оставија впечаток. Многубројните филмски премиери, музичките и спортските настани, но и различните манифестации им пружија прилика на мажите да ги засенат сите дами и да покажат дека и тие знаат да доминираат на црвениот тепих. 

Голем број актери оставија одличен впечаток во јавноста, но само некои се издвоија како најдобро облечени мажи.

Ова се најдобро облечените мажи за 2019 година (досега):

10. Дарен Крис

9. Лијам Хемсворт

8. Марк Рафало

7. Џастин Теру

6. Зек Ефрон

5. Рајан Гослинг

4. Доналд Гловер

3. Џеси Меткалф

2. Рајан Рејнолдс

1. Крис Хемсворт


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk