Како би изгледале суперхероите доколку би биле спротивен пол

Точка

15/05/2019

12:39

1.218

Големина на фонт

а а а

Со помош на Snapchat апликацијата, можете целосно да го промените вашиот личен опис и да креирате интересни и смешни фотографии.

Меѓутоа, најновата опција на оваа апликација направи вистински „бум“ и сите социјални мрежи се преполни од фотографии на кои луѓето го менуваат својот пол.


Некои од корисниците сакале да видат како ќе изгледаат популарните суперхерои со овој нов Snapchat филтер.


Резултатите се урнебесни, па затоа погледнете ја галеријата коај добро ќе ве насмее.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk