Поранешниот сопруг на Клои Кардашијан: “Спиев со повеќе од 2000 жени, стриптизерките беа премногу за да се избројат”

Супермен

16/05/2019

16:12

2.164

Големина на фонт

а а а

Поранешниот сопруг на Клои Кардашијан, кошаркарот Ламар Одом напишал мемоари со наслов “Darkness to Light” во кој зборувал за зависноста од секс, пренесува “People”.

“Бев опседнат со секс толку долго што не се ни сеќавам. Зависник сум”, признал Ламар. 

Тој вели дека досега спиел со повеќе од 2000 жени.


“Стриптизерките беа премногу за да се избројат. Тоа не беше голема работа, но често ги плаќав. Никогаш немав ниско мислење за нив”, раскажал кошаркарот.

Со Клои беше во брак седум години, но во текот на тој период спиел со други жени, а таа на крајот открила дека ја изневерувал.


“Бев шокиран и посрамотен. Сакав да го вратам времето назад. Сакав да го прикријам тоа, но тоа беше толку болен грев што ми беше тешко да го сокријам. Имам проблем”, заклучил Ламар.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk