До гола кожа: Актерката го прославила триумфот на италијанскиот клуб со жешка фотографија од кревет

Супермен

17/05/2019

16:09

4.969

Големина на фонт

а а а

Познатата актерка Ана Фалки не пропуштила прилика да ја прослави победата на својот клуб Лацио по освојувањето на италијанскиот Куп.

Финско-италијанската актерка и модел не се откажува од провокативните изданија во 47-мата година и покажала дека може да им парира на далеку помладите дами.  

“Без зборови, само голема среќа... Никогаш не се откажувај, тоа е нашето мото. Напред Лацио”, порачала Фалки покрај фотографијата на која лежи во кревет, облечена само во танга.

Погледнете уште фотографии од сексапилната Ана.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk