Ова се најдобрите модели на Air Jordan на сите времиња

Супермен

13/06/2019

12:33

1.640

Големина на фонт

а а а

Патиките Air Jordan се дефинитивно едни од најпопуларните патики на сите времиња. Моделите креирани според желбите на легендарниот кошаркар, Мајкл Џордан, отсекогаш важеле за ултимативен кошаркарски акцесоар и речиси не постои кошаркар на светот кој нема барем еден пар од овие патики во својот ормар.

Во текот на минатите години имавме прилика да видиме и носиме мноштво различни “Џорданки”, но овојпат одлучивме да ви ги покажеме само најпопуларните и најдобрите модели кои никогаш нема да бидат заборавени. 

Air Jordan XI


Air Jordan IV


Air Jordan I


Air Jordan III


Air Jordan V


Air Jordan VII


Air Jordan VIIIСпонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk