Секси тетоважа и танга на Ибица: Играчот на Бенфика во “проблеми“ поради овие фотографии на неговата сестра

Супермен

13/08/2019

17:00

3.846

Големина на фонт

а а а

Марија едноставно не им “избегала“ на португалските медиуми.

Раул де Томас ова лето пристигнал во Бенфика како големо зајакнување, а веќе во првите денови се соочува со “проблеми“.

Причината е неговата сестра Марија де Томас чии сексапилни фотографии не можеле да не бидат забележани од соиграчите на Раул.

За разлика од некои претходни објави на Инстаграм, овие новите дефинитивно привлекуваат внимание. Особено по одморот на Ибица кога Марија го покажала своето совршено тело.

Уверете се и самите:

View this post on Instagram

Living life together is our best gift ❤️

A post shared by Ꮇ Ꭺ Ꮢ I Ꭺ 🖤 (@mariadetomas92) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk