Среќен роденден, фраеру!: Бред Пит денеска полни 56 години

Еден од најпопуларните и најуспешните актери на денешницата, Бред Пит, денеска го прославува својот 56-ти роденден. За таа цел, во продолжение ви претставуваме галерија од прекрасниот Бред, а фотографиите во неа се доказ дека овој маж не старее – погледнете.