18+ снимка: Русокосата убавица која го прекина финалето на ЛШ покажувала голи гради

Точка

03/06/2019

15:04

16.489

Големина на фонт

а а а

Пред саботата, ретко кој го знаеше името Кинси Волански, а сега речиси на сите им е јасно која е таа личност.

Згодната инфлуенсерка, која го прекина финалето на ЛШ втрчувајќи се на терен во костим за капење, моментално е предмет на интерес кај многумина, а нејзините снимки и фотографии се споделуваат на социјалните мрежи, како никогаш досега.

Па така, исплива една многу интересна снимка од неа, од филмот „Slasher Party“. Имено, Кинси тогаш поради улогата ги покажала голите гради.


„Slasher Party“ е хорор од 2019-та година, која на Imdb има оцена само 3,1 од вкупно 10. „Инфлуенсерите се на забава во вила во Холивуд Хилс и стануваат мета на манијакални маскирани убијци“, стои во описот на филмот кој може да се пронајде на интернет.


Откако Кинси влета на терен за време на финалниот натпревар на ЛШ, на Инстаграм за само неколку часа достигна повеќе од 2,5 милиони следачи. Пред натпреварот имала само 300 илјади. Меѓутоа, наскоро ѝ го хакирале профилот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг