Сега е јасно зошто Роналдо “полудел“ по овој задник: Џорџина облече бели панталони, а нејзината танга се оцрта

Точка

10/06/2019

21:07

20.061

Големина на фонт

а а а

Девојката на најдобриот играч на Португалија го украде шоуто на финалето на Лигата на нациите. Кристијано Роналдо со Португалија го освои првиот трофеј во Лигата на нациите, а од трибините имаше поддршка од своето семејство.

Неговата девојка, Џорџина Родригез била во ложата на стадионот, откаде го поддржувала својот сакан и го украла шоуто.


Таа се појавила во бели панталони кои “повикувале на фантазија“. Нејзините панталони биле максимално тесни, а задникот целосно се изразувал, затоа што можело да се забележи дека под нив носи танга.

По натпреварот, Џорџина пристигнала во соблекувалната на Португалија каде што имало размена на бакнеж покрај трофејот, а таа фотографија достигнала над милион лајкови на Инстаграм.

„Љубовта на мојот живот. Честитам за новиот трофеј во кариерата. Ти си најдобар“ - напишала Џорџина.
Спонзорирани линкови

Маркетинг