Девојката која се самозадоволува по 300 пати дневно открива како се справува со сето тоа

Кармин

12/09/2019

16:55

5.431

Големина на фонт

а а а

За да ја канализира својата опсесија со мастурбација оваа 19-годишна девојка се посветила кон соблекување и самозадоволување пред камери и ја почнала својата кариера.

Американката Клои во соло перформансите ужива околу сто пати дневно, а со покажувањето на тоа што го прави во својата спална соба пред камерите заработува околу 150 илјади долари годишно.

Тинејџерката има речиси 180 илјади фанови и својата работа ја опишува како “задоволувачка“ и “заздравувачка“.


Комичарот Џемаил Мадикс отпатувал во Америка за да ја запознае Клои и нејзиниот партнер Спенсер.

Седел во собата со тинејџерката во текот на едно од нејзините секс шоуа и останал изненаден од она што го видел. Во сесијата „Girl on girl“ Клои ја соблекла долната блека пред да влезе во својот кревет.


Ја бакнала партнерката и ги исполнувала фантазиите на гледачите, а за тоа “шоу“ заработила 200 долари.

Нејзиното момче Спенсер вели дека е среќно поради тоа што неговата девојка работи како “webcam девојка“.

„Секогаш правиме приказна, секогаш заработуваме“ - изјавило момчето и додало: „Не ми пречи да ја гледам со 50 други момчиња во соба“.


Клои пред камерите признала дека мастурбира дури од 400 до 700 пати дневно па додала: „Ова на некој начин ме излечи затоа што имам многу опсесивна склоност кон мастурбација за која мислев дека ќе ми создава проблем целиот живот“.Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk