Манекенката го покажа провокативното деколте - речиси сè се видело

Кармин

12/09/2019

21:00

8.638

Големина на фонт

а а а

Манекенката Криси Тајген, сопругата на познатиот пејач Џон Леџенд, овие денови вредно работи. Неодамна на едно од своите службени појавувања ги однела и нејзините деца.

Згодната манекенка се појавила во светол комбинезон кој одлично ѝ стоел и кој ги истакнал нејзините убави облини.

Убавата манекенка го раскопчала комбинезонот речиси до папокот па нејзнините гради се виделе речиси во целост затоа што Кристи под комбинезонот не носела ништо.

Познато е дека манекенката нема проблеми со голотијата и покажување на своето тело, но во овој случај нјзините откриени гради предизвикале расправа на социјалните мрежи.

Некои сметаат дека Кристи претерала, со оглед на тоа што била во присуство на своите деца, а имало и онакви кои немале замерка за изгледот на популарната манекенка.

Какви и да биле коментарите очигледно е дека манекенката не посветува многу внимание на тоа.

View this post on Instagram

@shakeshack takeover! 😎😋🍔🍟🥤

A post shared by Miles Theodore Stephens (@babymilestheodore) on


Спонзорирани линкови

Маркетинг

назад до tocka.com.mk