По бурниот развод пејачката завршила во болница: Новото момче не се одвојува од нејзиниот кревет

Точка

09/10/2019

13:46

3.274

Големина на фонт

а а а

Поранешната сопруга на Лиам Хемсфорт, Мајли Сајрус, се нашла во прегратка на ново момче, а набрзо потоа завршила во болница.

Мајли завршила во болница поради воспаление на крајниците, а потоа споделила селфи од болницата со своите 99.8 милиони следбеици кои ги има на социјалната мрежа Инстаграм.


Таа исто така открила дека нејзиното момче Коди Симпсон ѝ помага за да оздрави побрзо.  


Покрај неколкуте селфиња на стори таа исто така покажала како се чувствува, но и дека се труди што побрзо да оздрави за да продолжи со нејзината работа бидејќи има многу обврски.


Во болницата покрај неа била и нејзината мајка на која исто така таа ѝ се заблагодарила за неизмерната поддршка која ѝ ја дава постојано.
Спонзорирани линкови

Маркетинг