Елена Стефановска сè почесто објавува фотографии од новиот партнер: Овој пат заминале на романтично патување на Малта

Точка

14/11/2019

21:22

5.138

Големина на фонт

а а а

Познатата водителка, Елена Стефановска, која воедно е и уредник на емисијата „Живот со стил“, максимално ужива во својот живот.

За тоа сведочат фотографиите кои постојано ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил, а фановите не престануваат да ѝ се восхитуваат и по малку да ѝ завидуваат.

Но, кога станува збор за нејзината приватност, Стефановска до неодамна во строга тајност ги држеше интимните детали од нејзиниот љубовен живот.

Имено, пред неколку недели Елена ексклузивно за Бекстејџ откри дека е во љубовна романса со Бојан.

View this post on Instagram

📍Hello from Malta 🇲🇹 #ootd

A post shared by Elena Stefanovska 🌸 (@elena_zivotsostil) on

„Тогаш кога најмалку очекуваш се случува љубовта. Среќна сум, со Бојан се надополнуваме, имаме разбирање еден за друг и многу ми значи што без проблем го прифати ова што јас го работам и максимално ме поддржува во сè“, откри водителката.


Иако, летото и летните одмори завршија, Стефановска деновиве ги спакува куферите и замина на Малта. Исто како и секогаш, Елена постојано ги известува фановите како си поминува таму, па така откри и дека не ужива сама, туку со нејзиниот нов партнер.
Спонзорирани линкови

Маркетинг