Урнебесни фотографии кои познатите би сакале да исчезнат: Како изгледаат тие кога ќе се напијат малку повеќе алкохол?

Точка

11/12/2019

13:04

2.361

Големина на фонт

а а а

Дека и познатите личности сакаат да се напијат чашка повеќе алкохол доказ се овие фотографии на кои со “изобличени лица“ безуспешно се обидуват да побегнат од објективот на папараците.

На фотографиите од различни настани или пак на нивните профили на социјалните мрежи секогаш изгледаат беспрекорно, но тоа не е случај со оние фотографии кои настануваат по лудите забави.

Освен што папарацо фотографиите откриваат дека славните дами имаат вишок килограми, брчки или пак целулит како и сите останати жени на светот така и многу од познатите мажи се уловени во непријатни моменти.

Тоа особено се однесува на моментите кои се уловени по журките со алкохол. Објективот на папараците во тие моменти уловил некои од најсмешните ситуации, како падови, чудни експресии на лицето, гримаси и така натаму.

Многу од ѕвездите сакаат некои од фотографиите никогаш да не се појавеле во јавноста.

Погледнете ја интересната галерија:
Спонзорирани линкови

Маркетинг