Неморал на црвениот тепих: Шокантен стајлинг на пејачот кој се тркалал по подот па потоа станал и го покажал задникот

Точка

27/01/2020

13:45

3.921

Големина на фонт

а а а

Во Лос Анџелес синоќа се оддржуваше доделувањето на Греми наградите, а на црвениот тепих дефинитивно големо внимание предизвикаа сите јавни личности, но сепак стајлингот на пејачот, танчер и музичар Рики Рабел го шокираше целиот свет.

Музичатор, со црвениот провокативен комбинезон позирал на црвениот тепих, а потоа во еден момент почнал да се тркала по него, за кога станал да го покаже задникот на кој на англиски јазик било напишано „IMPEACH THIS“.

Овој пејач е познат по тоа што се залага за правата на ЛГБТИ заедницата и ја поддржува политиката на Доналд Трамп. 
Спонзорирани линкови

Маркетинг