Кога ќе ги видат градите на оваа девојка, мажите паѓаат во несвест – погледнете за да ви биде јасно сè

Точка

28/02/2020

20:05

22.664

Големина на фонт

а а а

На почетокот ѝ било срам поради големината на своите гради, но подоцна научила како да си го сака своето тело.

Анастасија Бартијер од Москва, која мајката природа ја наградила со огромни гради и која носи најголем број на градник, споделила неколку морничави пораки кои секојдневно ги добива од странците по пат на социјалните мрежи.

Иако има големи болки во грбот поради тежината на своите гради и се бори со пронаоѓање гардероба, таа сепак си ги сака своите гради.

„Не сум имала никакви операции. Мајката природа беше многу дарежлива. Додека бев тинејџерка ми беше срам. Кога пораснав, научив да си го сакам телото“ - изјавила таа.

„Нема многу жени на светот кои имаат толку големи природни гради, слатко лице и згодно тело па зошто да не се сакам себеси? Сепак, тешко е да најдам точна величина на облека која ми е потребна“.

„Имам болки во грбот доколку седам или пак доколку стојам во иста положба подолго време, но дневните активности кои ги правам ми помагаат многу“ - заклучила таа.Спонзорирани линкови

Маркетинг