(18+) Експлицитни фотографии на брутално сексапилни спортистки на едно место – аферата која ја ‘потресе’ планетата

Точка

09/04/2020

15:09

24.190

Големина на фонт

а а а

За нив може да се каже дека народот ги запозна во најдоброто светло, без сокривање, само гола вистина. Со нагласување на ‘гола’.

Спортистките се девојки со перфектна линија на тело и полни со енергија. Во зависност од спортот со кој што се занимаваат, тие на социјалните мрежи секогаш се трудат да ги истакнат своите атрибути.

Ќе ви прикажеме некои од најпопуларните женски атлети кои што ја имале таа несреќа, нивните приватни голи фотографии да се појават на интернет – на увид на целата планета.

Да напоменеме, овие фотографии се дел од аферата „Fapening“ од 2014-та година кога на платформата iCloud хакерите успеале да симнат многу голи фотографии од познати личности, и тоа не само спортисти.

Над 500 експлицитни фотографии биле поставени на интернет на сајтот 4chan, а потоа оттаму продолжиле да се шират и на другите форуми.

Спонзорирани линкови

Маркетинг