Анџелина полудела за оваа девојка - хит детаљ од животот на актерката, стар 23 години

Точка

28/06/2020

11:53

4.852

Големина на фонт

а а а

Анџелина Џоли во 1997-ма година признала дека сигурно би се венчала за убавата Џени Шимзу, ако тогаш не била во брак со Џони Лиам Милер.

„Сигурна сум дека би се венчала со Џени ако не бев во брак со Милер“, рекла актерката пред 23 години


Според странските медиуми, и самата Џоли била изненадена од чувствата кои ги имала кон девојката, со оглед дека биле идентични како кон некој маж.Спонзорирани линкови

Маркетинг