Од лично искуство открила кој тип на мажи се најлоши во кревет, ќе се изненадите

Точка

01/07/2020

18:50

6.231

Големина на фонт

а а а

Многу работи влијаат на тоа дали ќе бидете добар љубовник, а секс блогерката Надиа Бокодиа во својата колумна, врз основа на личното искуство, открила кој тип на мажи се најлоши во кревет.

Момчето кое го нарекувала Вил го опишала како најубавиот човек кој некогаш го видела.

„Имав голема надеж за него, имаше неодолив британски акцент. Несомнено, беше најзгодниот човек кој некогаш сум го видела“, вели таа.

Сепак, сите илузии ѝ се срушиле кога се случил најлошиот секс во нејзиниот живот.


Сè тргнало наопаку кога таа за време на сексот го замолила да успори, а тој ѝ рекол дека тоа е здодевно.

После тоа сфатила дека Вил е незрел маж кој освен средношколски авантури, никогаш не бил во подолга врска.

Тогаш Надиа заклучила дека мажите кои долго време се сами се најлоши во кревет.

„Мажите кои никогаш не биле во врска се очајни во кревет. За тоа постои и причина - никогаш немале жена покрај себе која била искрена кон нив во кревет“, тврди Бокодиа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг