''Грција'' само за машки очи: Една од најубавите жени на светот, гола позирала на најубавите плажи

Супермен

30/07/2020

14:14

6.979

Големина на фонт

а а а

Оваа девојка не само што ги распаметила љубителите на патувањата, туку и ја разгорела фантазијата на мажите ширум светот.

Луција Јаворцекова, познат словенечки фитнес модел не ја крие својата љубов кон Грција, а овојпат одлучила да ја овековечи во многу природно издание.

Имено, Луција позирала гола на најубавите плажи во Грција, како Навајо, Шејтан Лимани, Балос...

Бидејќи фотографиите кажуваат повеќе од зборовите, погледнете како Луција ужива ова лето:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk