Поранешниот првак разменувал нежности со преубавата сопруга, а не му пречело ниту тоа што таа се соблекла топлес

Супермен

05/08/2020

12:38

3.969

Големина на фонт

а а а

Нико Росберг пред четири години објави дека се повлекува од Формула 1, а успешниот спортист сега целосно се посветил на своето семејство.

Поранешниот првак во Формула 1, Нико Росберг и неговата преубава сопруга Вивиан Сиболд се чести гости во Форментере, а славниот пар и оваа година го посетил тој шпански остров.

Фотографите успеале да ги уловат додека разменувале нежности на јахтата, на која што ''побегнале'' од родителската должност на неколку денови.


Вивиан топлес уживала на сонцето, а нејзиниот сопруг немал ништо против тоа што таа ги покажува своите атрибути.

Инаку, парот кој што се венчал во 2014-та година, има две ќерки, а гордите родители се пофалиле со своите девојчиња.

„Татко сум на две прекрасни ќерки и можам да кажам дека тоа е најдоброто искуство во мојот живот“ - изјавил Нико во некое интервју. Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk