Тропскиот одмор на оваа актерка ѝ годи – во розова танга ја истакнала својата витка фигура

Супермен

06/08/2020

12:00

2.815

Големина на фонт

а а а

Ванеса Хаџенс, побегнала од обврските, а својот мир го пронашла на карипските острови, па на социјалната мрежа Инстаграм се пофалила со својата прекрасна фигура на тело.

Актерката неодамна допатувала на карипските острови на тропски одмор, а судејќи според фотографиите кои што ги споделува на социјалните мрежи, навистина се опуштила.

31-годишната актерка позирала во розово мини-бикини, па ја покажала сета своја убавина, но најголемо внимание привлекол нејзиниот задник.


Своите бујни облини таа ги ставила во прв план, па покажала како ужива на тамошните плажи.

Ванеса кон крајот на минатата година ја прекинала 9-годишната врска со колегата Балтер, а потоа била во врска со НБА кошаркар.

Меѓутоа, тоа траело многу кратко со оглед на тоа што таа веќе е во врска со манекенот Харвол.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk