Црна чипка, халтери и бујни гради... Џорџина заблеска во спектакуларната кампања за долна облека

Супермен

13/01/2021

17:32

3.305

Големина на фонт

а а а

Вереницата на Кристијано Роналдо по која многу од мажите воздивнуваат, повторно ја подигна температурата на социјалните мрежи.

Овојпат таа тоа успешно го направи со серија фотографии во црна дoлна облека за една модна колекција.

Шпанско-аргентинската убавица Џорџина (26) била модел на познатиот бренд кој што произведува облека, костими за капење и долна облека, па во нејзин стил заблескала најдобро што може.

Партнерката на Роналдо повторно ја покажа својата неверојатна фигура на тело, крупните и атрактивни атрибути, но истото го покажаа и нејзините колешки, па поради тоа не се знае која од која е поубава.

Погледнете ги фотографиите:Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk