(Фото) Емили Ратајковски позираше како од мајка родена – ја слави слободата на женското тело...

Супермен

07/02/2023

12:10

5.413

Големина на фонт

а а а

Атрактивната манекенка сè повеќе навикнала да се прикажува на социјалните мрежи – голи.

Манекенката неодамна се огласила по повод одлуката на „Meta“ дека покажувањето на брадавиците од градите на социјалната мрежа Инстаграм нема да биде цензурирано или забрането.

Атрактивната манекенка на својствен начин објавила компилација од голи фотографии на Инстаграм, но и едно видео во кое ја слави слободата на женските брадавици.

Славната манекенка во проѕирен топ „Марк Џејкобс“, исто така ја претставила и својата нова фризура, но на фановите сепак им била интересна првобитната идеја на нејзиното огласување на споменатата социјална мрежа.

„Слушнав дека ги ослободија брадавиците на Инстаграм“, напишала Емили во описот на видео-материјалот.

Едно можеме да признаеме – дека Емили е навистина прекрасна и привлекува внимание со своите фотографии кои ги објавува на социјалните мрежи и на кои малкумина се имуни.

Повеќе фотографии од Емили Ратајковски:


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk