Убавата Русинка како секси каубојка во едиторијалот на Love

Како и многу други убавици од светот на модата, и Ирина Шајк доби свој дел во новогодишниот едиторијал на магазинот "Love". Таа како секси каубојка со танга и бујно деколте, 9 месеци по породувањето, докажува уште има што да понуди.