Кејт Аптон игра тенис полугола!

Доколку не сте фанови на тенисот, можеби по ова видео ќе станете. Една од најатрактивните манекенки во светот, Кејт Аптон, за "Love" снимила едиторијал на кој игра тенис во прилично провокативно издание. Интересно е што се можат жените да направат со високи потпетици.