Збунет случаен минувач помина покрај Вилијам и Кејт, неговата реакција ги насмеа присутните

Додека принцот Вилијам и Кејт Мидлтон чекале да влезат во лондонскиот паб пред церемонијата на крунисувањето на кралот Чарлс Трети во саботата, случаен минувач некако успеал да го помине обезбедувањето и едноставно да помине покрај нив.