Кралицата на бикинито во никогаш пожешки кадри во филмот на нејзиниот син

Елизабет Харли ја покажала својата дива страна во фасцинантна секс-сцена која била направена во првиот трејлер за режисерското деби на нејзиниот син Дамијан.Трејлерот за „Strictly Confidential“ ја прикажува 58-годишната актерка како се забавува со друга жена во сцена која ја снимил и режирал нејзиниот син, инаку модел и филмски режисер-почетник.