Провокативни фотографии: Потта ќе ве облее кога ќе го видите задникот на сексапилната Никол Шерцингер

Точка

17/06/2019

14:51

6.045

Големина на фонт

а а а

Поранешната членка на групата „The Pussycat Dolls“ ужива во Капри. Таа има полни 40 години и “грми“ со нејзиниот изглед, а доказ за тоа се нејзините најнови ексклузивни фотогртафии кои настанале во текот на одморот во Капри.

Папараците успеале да ја фотографираат Никол во неверојатни пози, а една од нив е толку многу перверзна што веројатно на машиот род ќе му застане здивот кога ќе ја видат.

Но, да почнеме прво од оние “поблагите“, доколку тоа во нејзиниот случај е возможно.


Во жолто бикини тенот на оваа убавица родена на Хаваите, а израсната во Кентаки, дошол до израз.

Во моменто кога го местела бикинито, се видело повеќе од што треба, но веројатно популарната Никол сакала да го покаже истото.


И на крај фотографијата поради која посилниот пол сигурно ќе почне да се поти.


Никол нурнала, а во крупен кадар завршил нејзиниот цврст задник по кој сите се “луди“ уште од времето на популарната група „The Pussycat Dolls“.

Да ве потстиме дека Никоил подолго време се забавуваше со Луис Хамилтон (34), а потоа и со бугарскиот тенисер Григор Димитров (28).
Спонзорирани линкови

Маркетинг