Ја нападнале Криси Тајген бидејќи не носела градник, а таа им возвратила на урнебесен начин

Точка

23/08/2019

16:16

6.428

Големина на фонт

а а а

Славната манекенка Криси Тајген е позната по своите брутално искрени објави на социјалните мрежи и одличната смисла за хумор.

Затоа многу не се изненадивме кога им се спротистави на хјетерите на Инстаграм, кои ја “исплукале“ бидејќи не носи градник, и тоа на урнебесен начин.

View this post on Instagram

what do you think I’m looking at

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Имено, откако Криси на социјалната мрежа објавила фотографија на која позира во бордо комбинезон со длабоко деколте и без градник, во описот напишала: „Погодете каде гледам“, а потоа следела лавина навредливи коментари, во стилот: „Градник? Би можела да набавам еден.“

View this post on Instagram

whoopsie daisy

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

„Дозволете ми да ве поштедам од моите гради“, му порачала манекенката на еден од хејтерите, а потоа на сите им одговорила и со видео на кое во исто издание се спушта низ детски тобоган со топчиња и се држи за градите, а во опсиот напишала: „Whoopsie daisy“, односно во слободен превод „упс“, со што покажала дека воопшто не ѝ е грижа за навредливите коментари.
Спонзорирани линкови

Маркетинг