Познатата манекенка е бремена?

Точка

23/08/2019

20:17

2.840

Големина на фонт

а а а

Познатата манекенка, Емили Ратајковски, ги изненади фановите со последната фотографија на Инстаграм. Објави фотографија со сопругот Себастијан Бер-Меклард, а под неа напиша „мама и тато“.

Поради коментарот на фотографијата фановите во коментари ја прашуваат дали е бремена, а светските медиуми пишуват дека познатиот модел наскоро ќе стане мајка. Ниту Ратајковски, ниту нејзиниот сопруг засега немаат никаков коментар на оваа тема.

Инаку, Емили и Себастијан се венчаа по само три месеци врска, минатата година, во февруари. Таа тогаш изјави дека веднаш знаела дека тој е вистинскиот маж за неа.

View this post on Instagram

Mom and Dad

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

„Жените секогаш знаат кој е вистинскиот. Знаев дека не треба да се дружам со Себастијан насамо додека бевме во врска, бидејќи знаев дека тој е тој. И следното што се случи беше венчавка“ изјави Емили своевремено.Спонзорирани линкови

Маркетинг