Поранешната на Кајмакоски повторно во центарот на вниманието: Еве какво изненадување ја пречекало пред вратата

Точка

20/01/2020

21:02

9.915

Големина на фонт

а а а

Поранешната сопруга на познатиот македонски пејач, Даниел Кајмакоски - Кристина Димитриевска, денеска повторно го освои вниманието на македонската јавност.

Таа на својот Инстаграм профил постојано објавува детали од својот приватен живот и никогаш не ги остава фановите со многу прашалници.

Па така, овој пат објави дека пред вратата ја пречекало неверојатно изненадување. Поточно, станува збор за огромно мече, букет со ружи, чоколатца и парфем.

„Изненадувањево го најдов пред мојата врата“ напиша Димитриевска на Инстаграм.

„Убаво изнадување“, „Од него е“, „Заслужуваш секогаш да бидеш среќна“, се само дел од коментарите под фотографијата од среќните фанови.

Но сепак, Димитриевска не откри од кого е изненадувањето, па останува да дознаеме кое е новото момче во нејзиниот живот.
Спонзорирани линкови

Маркетинг