Кардашијанката ги шокираше фановите со изгледот на нејзиното купатило: „Поголемо е од мојот стан“

Точка

20/01/2020

21:33

6.224

Големина на фонт

а а а

Старлетата Ким Кардашијан Вест, на фановите им покажа како изгледа нејзиното купатило, а многумина заклучиле дека е поголемо од нивните станови.

Ким одлучила да им покаже каков е погледот од нејзиното купатило, а покрај тоа открила и за какво уредување се одлучила.

Нема некој посебен поглед од купатилото, бидејќи семејството Кардашијан-Вест одлучило да ја заштити својата приватност со грмушки од лаванда.


Од друга страна, купатулото е во сиви тонови, со дрвен под и многу простор.


„Би сакала да видите колку ми е убава терасата“, рекла Ким.


Целата куќа ја покажала пред неколку месеци, кога нагости ѝ дошле од Вог.Спонзорирани линкови

Маркетинг