Скандал во Данска: Водителка гола излегла на сцена - без ниедно парче облека дошла да ги додели наградите!

Супермен

19/02/2020

22:03

14.157

Големина на фонт

а а а

Данската водителка Иби Стовинг, ги додели наградите на „Zulu Awards“ и одлучила тоа да го направи целосно гола!

Имено, без ништо на себе Иби излегла пред повеќе од 1000 луѓе за да ги прогласи победниците.


Единствено што го красело нејзиното меѓуножје била голема црвена буква З, а се претпоставува дека буквата го одбележува името на наградата која истоимената телевизија ја доделува во 14 категории, меѓу останатото за филм, музика, спорт и ТВ реклами.


Денеска и светските медиуми пишуваат за Иби. Очигледно нашла начин за своите “5 минути“ слава. 


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk